Policajná, osobná GPS kamera s LCD displejom a kvalitným záznamom obrazu aj zvuku

Neohodnotené
 
Tip Zväčšiť
  • 1 z 5
 

Čistý a ostrý obraz - SUPER HD rozlíšenie.

Dostupnosť Skladem (>5 ks)
Môžeme doručiť do
4.10.2023
€246    
Značka Bst
Kategória Špionážna technika
Záruka 2 roky
 

Srdce kamery tvorí výkonný americký chipset Ambarella A7LA50, vďaka ktorému kamera nielen okamžite reaguje, ale je tiež schopná zhotovovať vysoko kvalitný obraz až v Super HD rozlíšení 1296P. Okrem toho kamera tiež disponuje nižšími rozlíšeniami pre úsporu miesta v pamäti (FULL HD, HD, FWVGA). Pre rýchlejšie a dynamickejšie scény je možné rozlíšenie prepnúť na HD kvalitu 720P, v ktorej kamera nahráva pri 60 snímkach za sekundu (oproti bežným 30). O zachytenie celej scény sa postará širokouhlá šošovka so záberom 140 °. Okrem video dokáže kamera zhotovovať aj fotografie a iba zvukové záznamy.

Stvorená pre nočné akcie

Policajná kamera si samozrejme musí vedieť poradiť aj za zlých svetelných podmienok. Preto je CEL-TEC PK70 vybavená štvoricou neviditeľných IR LED s účinným dosvitom na rozpoznanie tváre až na 10 metrov, ktoré sa dokonca vďaka svetelnému senzoru dokážu zapínať/vypínať automaticky podľa okolitých podmienok. V prípade potreby je možné prísvit ovládať aj ručne. Okrem neviditeľného prísvitu disponuje kamera aj klasickou čírou LED, ktorú je možné využiť napr. ako núdzovú náhradu svietidla.

Dokonalý prehľad o mieste zásahov

V tele policajnej kamery CEL-TEC PK70 sa ukrýva výkonný GPS modul, ktorý spoločne s video záznamom ukladá aj informácie o polohe. V počítači tak možno potom ľahko skontrolovať pomocou špeciálneho prehrávača, ktorý zobrazuje video záznam spoločne s mapou, kde sa konkrétna udalosť stala. Ďalšou výhodou je, že sa pomocou GPS synchronizuje aktuálny čas v kamere. GPS je možné samozrejme vypnúť.

Stav kamery plne pod kontrolou

Je nám jasné, že počas riešenia problémov nie je čas siahodlho skúmať, či kamera nahráva, je vypnutá, zapnutá a pod. Preto je PK70 vybavená zrozumiteľnou LED indikáciou na jej hornej strane, aby nebolo nutné s pripnutou kamerou na výstroji akokoľvek manipulovať, ale stačilo iba pohľadom skontrolovať stav. Na rýchle overenie správneho nasmerovania kamery, potom slúži vstavaný laser. Rýchlu a pohodlnú obsluhu kamery navyše uľahčuje niekoľko rýchlych volieb. Pomocou jedného tlačidla je tak napr. možné rovno spustiť záznam, aj keď je kamera úplne vypnutá alebo okamžite zobraziť posledný zhotovený záznam.

Pomocník do každého počasia

Policajné zásahy bývajú občas tvrdé a neriadia sa ani počasím. Preto je kamera CEL-TEC PK70 prevedená v krytí IP65, čo jej zaistí dostatočnú ochranu proti prachu a silnému lejaku. Odolná pogumovaná konštrukcia zabráni poškodeniu kamery pri prípadnom páde z dvoch metrov.

Naozaj dlhá výdrž batérie

V kamere PK70 je vstavaná vysoko kvalitná nabíjacia batéria s kapacitou 2900 mAh, ktorá poskytne dostatok energie až na 11 hodín video záznamu! Po návrate zo služby je navyše veľmi jednoduché dať kameru nabiť, jednoducho sa vloží do dokovacej stanice, ktorá je v obsahu balenia. O stave nabitia informuje indikačné LED. Už žiadne hľadanie správneho kábla alebo otočenie konektora!

Zabezpečená vnútorná pamäť

Vnútri kamery je zabudovaná 32 GB pamäť, na ktorú sú záznamy ukladané. Dátová náročnosť jednotlivých rozlíšení je ukázaná v tabuľke nižšie. Priamo v kamere nemožno zhotovené súbory mazať, iba prezerať. Mazanie súborov je možné až po pripojení k PC a zadaní hesla. Heslom je tiež chránený vstup do nastavenia v kamere. V PC manažéri pre kamery je ďalej napr. možné synchronizovať čas kamery, meniť označenie kamery, strážnika, nastavovať heslá atď.

Prehľadný LCD displej

Kombinácia 2" farebného LCD displeja a českého menu robí z nastavenia kamery hračku. Priamo v kamere je možné tiež prezerať urobené záznamy. Na displeji sa tiež samozrejme zobrazujú stavové informácie kamery - stav batérie a pamäte, nastavené rozlíšenie, dátum a čas, zostávajúci čas pre nahrávanie do zaplnenia karty a pod.

Multidokovacia stanica pre automatické zálohovanie (nie je súčasť balenia)

Pre automatické sťahovanie súborov do PC a nabíjanie slúži multidokovacia stanica pre 8 alebo 10 kamier. Do stanice stačí kameru iba vložiť, o všetko ostatné sa už postará softvér a stanica.

Doba dĺžky záznamu na nastavené rozlíšenie:

1296P@60fps - 100 MB - 5 hodín 1080P@30fps - 60 MB - 9 hodín 1440P@30fps - 60 MB - 9 hodín 720P@30fps - 60 MB - 9 hodín 720P@60fps - 80 MB - 13 hodín FWVGA@60fps - 60 MB - 9 hodín

Technické dáta:

Rozlíšenie videa: 2304x1296 30p / 1920x1080 30p / 1440x1080 30p/1280x720 60p / 1280x720 30p / 848x480 60p/848x480
Foto rozlíšenie: 32 Mega pixelov
Uhol záberu: 140°
Pamäť: vstavaná 32 GB
Rozhranie: Mini USB, AVI, HDMI
IR prísvit: áno, 4x IR LED
Batéria: 2900 mAh - 11h nahrávania
Pohotovostný režim: cca 4 mesiace
GPS: Beidou pozičný systém
Stupeň krytia: IP65
Odporúčaný prehrávač: KM player, VLC player, GPS player – v pamäti kamery
Hmotnosť: 160 g
Prevádzková teplota: -20°C ~ 70°C
Skladovacia teplota: -40°C ~ 80°C

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: