Múdra miniatúrna bezdrôtová IP kamera P2P, 2Mpx, nočné videnie do 8m

Neohodnotené
 
Novinka Zväčšiť
  • 1 z 3
 
Dostupnosť Skladem (>5 ks)
Môžeme doručiť do
4.10.2023
€69    
Značka Bst
Kategória Špionážna technika
Záruka 2 roky
 

V prípade narušenia priestoru dostanete správu na mobil a môžete on-line sledovať obraz z kamery, robiť záznam obrazu z kamery. Veľmi jednoduché prepojenie kamery a vášho mobilu „Plug in and Play“. V aplikácii je možné nastaviť aj upozornenie na mobilný telefón v prípade, že došlo k detekcii pohybu. Využívať môžete v rámci chytrej domácnosti Tuya Smart, alebo aj samostatne.

Vnútorný pst WJ01 s jednoduchou inštaláciou bez zložitého nastavovania je ideálny pre váš domov, kanceláriu, dielňu či sklad. Jediné, čo ku kamere potrebujete je aplikácia Tuya Smart, ktorú už využívate k Alarmovému systému PST 10GDT.

Kameru môžete využívať aj samostatne pomocou aplikácie Smart Home pre Android a iOS operačný systém. Stačí sa do aplikácie prihlásiť, spárovať s kamerou a môžete kameru naplno využívať.

S moderným dizajnom a atraktívnym vzhľadom, vám kamera poskytuje možnosť sledovania videa, detekciu pohybu, kvalitné snímanie obrazu aj v noci s dosahom do 8m vzdialenosti. Aplikácia Vám bude zasielať upozornenia v prípade detekcie pohybu, podľa Vášho nastavenia. Zábery je možné nahrávať na micro SD kartu až do veľkosti 64GB (nie je súčasťou balenia), kam sa nahrávky ukladajú v slučke. K jednej kamere môže byť pripojených niekoľko používateľov, rovnako ako používateľ môže byť pripojený na viac kamier.

Malé rozmery, ľahká manipulácia 2Mpx rozlíšenie CMOS 1/4" Uhol 120 ° Podpora TF pamäťových kariet až do 64GB (karta nie je súčasťou) Technológia P2P vďaka ktorej máte k dispozícii aplikáciu zadarmo na stiahnutie Nočné snímanie do 8m Aplikácia pre mobilný telefón a tablet je ZADARMO na stiahnutie pre iOS (7.0 a novší) a Android (4.0 a novší) Aplikácia je v Slovenčine Podpora pripojenia viacerých užívateľov naraz Podpora detekcie pohybu, upozornenia na mobilný telefón a ďalšie Výdrž 2 hodiny

Obsah balenia: kamera PST WJ01, magnetický držiak kamery, USB kábel

V TÚTO CHVÍLI NIE JE MOŽNÉ POMOCOU APLIKÁCIE SLEDOVAŤ STAV NABITIA BATÉRIE. APLIKÁCIA ZBORAZUJE NEUSTÁLE 5% NABITIA I KEĎ TOMU TAK NIE JE. NA VYRIEŠENIE TEJTO VECI PRACUJEME S VÝROBCOM.

rozlíšenie 1920*1080P pri 15 fps (snímok/sec.)
kompresia videa H.264
snímač obrazu 1/4" CMOS 2.0Mpx
šošovka 2,4mm, 120 °
svetelná citlivosť 0.1Lux/F1.2 B/W: 0.01Lux
nočné prisvietenie IR do 8m
automatika DEŇ/NOC
podpora Wi-Fi
pamäť - vstavaný IF CARD slot pre pamäťovú kartu, kamera podporuje až 64GB, (karta nie je súčasťou balenia)
napájanie adaptér 5V z USB - (odporúčame dokúpiť adaptér viď naša ponuka)
prevádzkové teploty -2 až +60° (vnútorné)
Rozmery: 34 x 34 x 34 mm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: