Špeciálny pružinový pánt pre navarenie, dlhý 155 mm

Neohodnotené
 
  • 1 z 3
 

Tento špeciálny pánt je vybavený vnútornou špirálovou pružinou, ktorá zaisťuje samozatváranie dverí. Pre jedny dvere sa používa jeden pánt 415M a jeden alebo dva pánty 415A - podľa veľkosti dverí (brán).

Dostupnosť Skladem (> 5 ks)
Môžeme doručiť do
23.9.2020
Cena €12 bez DPH
€14    
Kód tovaru PANT 415M
Kategória Pánty a závesy
 

Masívny pánt 415M je dodávaný bez povrchovej úpravy povrchu s vnútornou pozinkovanou časťou osičky, uchytenie pružiny a zaisťovacieho čapu, vymedzovací krúžok je z mosadze. Vnútorná špirálová pružina s nastavením sily samozatvárania zatvára dvere (vráta) do hmotnosti 60 kg. Pri použití dvoch pántov na jedno krídlo sa hmotnosť zdvojnásobí. Ak pánt inštalujete na dvere do hmotnosti 60 kg ako druhý pánt krídla sa používa ložiskový pánt 415A - viď naša ponuka.

Pravý a lavý pružinový pánt, materiál - oceľ bez povrchovej úpravy, mosadzný vystreľovací krúžok, pozinkovaná osička, vnútorné uchytenie pružiny a čapy. Dĺžka pántu je 155 mm, priemer s výstupkom 25 mm, Ø pántu 22 mm, priemer osičky C 18 mm, dĺžka spodnej aj hornej časti pántu 70 mm, dĺžka mosadzného krúžku 15 mm. Zaťaženie pántu a účinok pružinového zatvárania je do hmotnosti dverí (brán) 60 kg.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: