SADA IBFM 42SZ - sada kovania s pozinkovaným profilom pre samonosnú bránu do 4,5 m, 450 kg

Neohodnotené
 
Akcia Zväčšiť
  • 1 z 4
 

Kompletná sada kovania pre výrobu nesenej posuvnej brány až do 4,5 m prejazdnej šírky (tzn. Od stĺpika k stĺpiku) a maximálne do 450 kg celkovej hmotnosti samonosnej brány.
(Pôvod výrobku: EÚ)

Dostupnosť Skladem (> 5 ks)
Môžeme doručiť do
23.9.2020
Cena €198 bez DPH
€240    
Kód tovaru DS SADA IBFM 42SZ
Značka IBFM
Kategória Sady kovania
Záruka 2 roky
 

SADA IBFM 42SZ - sada je určená pre nesené brány do 4,5 m prejazdovej šírky a je zložená z veľmi kvalitných masívnych profesionálnych dielov so stálym tvarom materiálu a povrchovou úpravou. Všetky diely tejto sady sú zostavené tak, aby nebolo nutné dokupovať ďalšie diely (mimo horného držiaku alebo olivy) pre vyrobenie mechanickej (ručne ovládanej) posuvnej samonosnej brány. Profil v dĺžke 6 m sa navarí na spodný rám brány (rám brány odporúčame vyrobiť z jeklu min. 80 x 40 pre brány do max. 6 m dĺžky). Rám brány musí byť robustný a stabilný, aby nedochádzalo k prevesovaniu a tiež k veľkým bočným výkyvom. Vozíky sú naskrutkované na betónovú základovú dosku (rozmery základovej dosky pri 4 m prejazde sú min. 200 x 50 x 80 mm) napríklad kotevnou pastou a závitovou tyčou. Vzdialenosť vozíkov od seba je min. jedna tretina prejazdovej šírky brány. Vrecko sa inštaluje na protiľahlú stranu vjazdu tak, aby C profil navarený na spodnom ráme brány zachádzal pomocou koncovky s nabiehacím kolieskom do tohto vrecka a v zatvorenej polohe bola brána stabilizovaná a zabezpečená. Horný držiak alebo oliva zaisťuje hornú časť brány a zabraňuje pádu brány. Olivy držiaku alebo držiak olivy vystredíte bránu tak, aby dochádzalo len k minimálnemu treniu. Z dôvodu rôzneho riešenia inštalácie nesenej brány Horné držiaky a olivy v sade nedodávame a je potrebné dokúpiť olivu alebo horný držiak podľa výberu - viď naša ponuka.

Obsah sady: 1x 6 m C profil 2130P pozink, 2x vozík 2100P, 1x vrecko 2120P, 1x koncovka 2110P. Možnosť dokúpenia plastových upchávok do profilu pre lepší vzhľad a pre zamedzenie vniknutiu nečistôt do profilu.

 
NEPREHLIADNITE! Túto sadu, vďaka 6 m dĺžke profilu, zasielame ako nadrozmer, dopravnou službou TOPTRANS / GEIS po zaplatení vopred cez účet, alebo na dobierku. Cenu prepravy telefonicky upresníme.

Technické dáta: Rozmer profilu 70 x 60 x 6000 mm, maximálne použitie súpravy do 4,5 m prejazdovej šírky (tj. Od stĺpika k stĺpiku), maximálna hmotnosť brány 450 kg, hmotnosť profilu 6 m - 35 kg, jeden vozík - 4,7 kg, vrecko - 1,1 kg, koncovka - 1 kg, horný držiak - 1,8 kg, celková hmotnosť sady je 49 kg.

Odporúčanie: K tejto sade môžete dokúpiť ďalšie komponenty ako sú napríklad madlo pre ručné otváranie, zámok (napr. zámok 447a), pohonovú jednotku pre 500 kg alebo 800 kg bránu - napr. kompletnú sadu KIT Master 600, 800, 1400, KIT MOVER MAG 5 alebo 8, KIT MySTRIKE 5,8 pod. a to podľa celkovej hmotnosti brány.

Hmotnosť 49 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: