Pohon podstropný pre garážové brány do 120 kg s jednodielnou 3,3 m koľajnicou

Neohodnotené
 
Akcia Tip Zväčšiť
  • 1 z 3
 

Reťazový pohon s 3,3 m lištou MASTER VCW800 na diaľkové ovládanie pre všetky typy garážových brán zasúvacích pod strop s vyvažovacou pružinou alebo pákou so závažím. Pohon je vhodný napríklad pre inštaláciu na garážové brány skladacie, výkyvné, lamelové alebo aj celoplošné z jedného dielu. Pohon je určený pre brány do 120 kg a do maximálneho rozmeru 15 m2.

Dostupnosť Skladem (4 ks)
Môžeme doručiť do
28.9.2020
Cena €132 bez DPH
€160    
Kód tovaru DS MASTER VCW1200
Značka LURECOM
Kategória Pohony bran
Záruka 2 roky
 

Výkonná sada elektromechanického pohonu Master VCW1200 s ťažnou silou 1200 N na diaľkové ovládanie sa spoľahlivým reťazovým prevodom pre zachádzajúce vráta pod strop alebo pre vráta vyklápacie. Pohon je dodávaný s jednodielnym kovovým robustným profilom dlhým 3,3 m s ťažným jazdcom pre uchytenie na vráta.

Možnosť núdzového otvorenia v prípade poruchy alebo výpadku el. energie.

Programovacie a nastaviteľné funkcie: natavenie sily motora, času chodu, istenie koncovými spínačmi, automatické uzatváranie brány po nastaviteľnej časovej odmlke, riadené uzatváranie fotobunkou, nast. pomalého rozjazdu a dojazdu, nastavenie alrmu, nastavenie revíznych kontrol, nastavenie doby svitu svetla po ukončení behu pohonu , naprogramovanie ďalších diaľkových ovládačov, bezdrôtovej kódovej klávesnice, napojenie ochrannej fotobunky napr. RF 3005.

Sada obsahuje: pohonovú jednotku s riadiacou jednotkou s programovacou logikou, prijímač diaľkového ovládania, 2x diaľkový ovládač Master DO 4015 alebo iný ovládač Master, motor s prevodovkou a kompletné montážne príslušenstvo - úchyty motora, úchytky lišty, jazdec s napojovacím tiahlom na vráta, 3,3 m ťažný profil s reťazou a ozubeným hnacím kolesom, koncové spínače, podrobný inštalačný návod v českom jazyku.

K pohonu Master VCW1200 môžete naprogramovať ďalšie diaľkové ovládače, bezdrôtové klávesnice, fotobunky, externé prijímače a ďalšie produkty. V prípade otázok vám radi odporučíme funkčné doplnky.

Technické dáta:

Napájanie systému 230 V / 50 Hz, napájanie motora 24 V AC, príkon motora 120 W, frekvencia diaľkového ovládania 433,93 MHz, dosah vysielača cca 20 - 50 (podľa prostredia), max. otvorenie brán 2,5 m do výšky, rýchlosť otvárania 10 cm / s., frekvencia používania 70 %, max ťažná sila 1200 N, dĺžka lišty (koľajnice) 3300 mm (dĺžka bez tiahla), zdroj osvetlenia 5 W žiarovka 24 V, doba dosvitu svetla - 3 minúty, ťažná lišta - dĺžka 3,3 m, materiál - oceľ prelisovaná z jedného dielu (stabilný - neskladací), druh prevodu ťahu - reťaz.

 
Ak je pohon s koľajnicou musíme tovar odoslať cez dopravnú spoločnosť TOPTRANS a pripočítať cenu za dopravu 240Kč.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: