Podzemný pohon, výhodná sada pre dvojkrídlové brány do 7m

Neohodnotené
 
Novinka Zväčšiť
  • 1 z 9
 
Dostupnosť Skladem (>5 ks)
Môžeme doručiť do
4.10.2023
€1 438    
Značka Bst
Kategória Pohony
Záruka 2 roky
 

Podzemné pohony Shark sú z dôvodu neviditeľnosti na bráne, inštalované prevažne na brány, kde sa dáva dôraz na dizajn, kde klasické piestové alebo ramenové pohony sú nevhodné a narúšajú estetický pohľad. Napríklad u historických brán, kované brány, drevené vráta, moderné nerezové brány a ďalšie.

Ponúkame vám výhodnú a úplnú sadu pohonov s príslušenstvom na inštaláciu na dvojkrídlovú bránu do 7m dĺžky oboch krídiel. Súprava je zostavená z veľmi kvalitných pohonov Shark v hliníkovom tlakovo odliatom kryte s antikoróznou úpravou (dokonalé utesnenie motora IP 67 - pracuje aj pod vodou). Tieto pohony sú bezproblémovo funkčné ako v letných horúcich mesiacoch, tak aj v extrémnych mrazivých podmienkach. Súčasť sady je aj riadiaca jednotka v platovom vonkajšom boxe, ktorá sa dá naprogramovať až 20 rôznymi parametrami viď nižšie.

Súprava obsahuje:

2 veľmi kvalitné a silné motory Shark s masívnym ramenom na spodné uchytenie brány, dva pozinkované boxy s vekom na uloženie pohonu do zeme pod bránu, ťažné ramená na spodné uchytenie rámu krídlovej brány, kľúč na odblokovanie ťažného ramena brány v prípade výpadku el. energie z boku pohonu zvnútra aj zvonku, rozbehový kondenzátor, riadiacu jednotku Q 80A s programovacím režimom a prijímačom diaľkového ovládania 433,92MHz, pár ochranných fotobuniek RF 40, 2x diaľkový ovládač TX 4 Angie so 4 kanálovým ovládaním - môžu sa ovládať až 4 rôzne alebo brány a pod. Všetko je dodávané s podrobným návodom na montáž pohonu zapojenia a programovania riadiacej elektroniky.
Parametre programovacej elektroniky Q 80A:

programovanie diaľkových ovládačov PROTECO do režimu otvorenia oboch krídiel, alebo len jedného krídla pre priechod, doba behu motora 1 a 2, regulácia sily oboch pohonov, doba redukovaného (spomaleného) chodu pohonov, doba predsadenia jedného pohonu oproti druhému pohonu, povolenie automatického režimu zatvorenia brány , nastavenie času automatického uzavretia, doba čiastočného priechodu, sila motora pri redukovanom chode, povolenie a nastavenie dĺžky dovieracieho rázu, povolenie el. zámku, povolenie signalizácie vopred, testy motorov a fotobuniek a ďalšie programovateľné režimy.
Pohon otvára bránu dovnútra aj von podľa spôsobu inštalácie. V prípade dokúpenia prevodového modulu A 008 budú pohony otvárať bránu až do 180°.

Možnosť priradenia ľubovoľného počtu diaľkových ovládačov Proteco vďaka možnosti kopírovania ovládačov medzi sebou, kódovej klávesnice, RFID čítačky, či iných ovládacích a bezpečnostných systémov.

Odporúčame tiež dokúpenie a inštaláciu 2. páru fotobuniek pre fázu otvárania do priestoru dosahu krídiel v otvorenej polohe na ochranu stojacich predmetov v tomto priestore.

Technické dáta:

Napájanie 230V/50Hz, výkon jedného pohonu - 390W, pracovná frekvencia prijímača a vysielača je 433,92MHz, dosah vysielača cca 30-50m, maximálna dĺžka jedného krídla 3,5m tj. veľkosť brány do 7m, prevádzková teplota -35°C 80°C, krytie motora IP 67. Max. uhol otvorenia brány 115° (s prevodovou jednotkou až 180°), otáčky motora 1400 ot/min., max. krútiaci moment 300Nm, pracovná teplota -35°C až +80°C, tepelná poistka +150°C, rozmery boxu 381x32 , hmotnosť pohonu 10kg, celková hmotnosť sady 35kg.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: