Otočná WiFi kamera 1080p na pätici E27

Neohodnotené
 
Tip Zväčšiť
  • 1 z 3
 
Dostupnosť Skladem (>5 ks)
Môžeme doručiť do
28.9.2023
€29    
Značka Bst
Kategória Kamery
Záruka 2 roky
 

2MP Wifi otočná kamera so vstavaným reproduktorom a mikrofónom pre obojsmernú komunikáciu pre interiérové použitie. Kamera sa inštaluje na pätici E27 namiesto bežnej žiarovky. Funkcia PTZ umožňuje rotáciu kamery o 355 ° / 90 °. Reproduktor umožňuje spustenie zvukovej sirény pri detekcii pohybu. 2 režimy pre sledovanie obrazu v noci. IR prísvit umožní sledovanie do vzdialenosti 15m (čiernobielo) a vďaka vstavaným LED diódam je možné sledovať aj farebný obraz. Slot pre pamäťovú micro SD kartu podporuje až 128GB kapacitu (karta nie je súčasťou balenia)

Funkcie a výhody:

Živý video prenos: Táto IP kamera pracuje cez bezdrôtovú Wi-Fi sieť vášho domu, takže máte prístup k živým aj zaznamenaným záznamom priamo z mobilnej aplikácie na Vašom mobilnom zariadení (telefón alebo tablet s iOS 8 a novší alebo Androidom 4.1 a novší).

Jednoduché nastavenie: inštalácia je veľmi jednoduchá; kameru jednoducho naskrutkujete do pätice E27 (alebo GU10 - súčasťou balenia je adaptér) a nastavte pomocou aplikácie Tuya Smart v telefóne.

Upozornenie na telefóne: Je možné využiť mnoho režimov detekcie, pri ktorej vždy obdržíte notifikáciu do aplikácie Tuya Smart. K dispozícii je detekcia pohybu ako takého, detekcia človeka, sledovanie pohybu pri detekcii (kamera sa otáča za detekovaným objektom), detekcia zvuku

Pri detekcii je možné tiež spustiť sirénu pomocou zabudovaného reproduktora. V aplikácii si možno vybrať až z 10tich rôznych melódií.

Nočné videnie: Kamera umožňuje nočné IR videnie s účinnosťou do 15m (čiernobielo) a ak je nastavená detekcia rozsvietia sa zabudované LED diódy pre farebné nočné videnie a vyplasenie narušiteľa.

Zvuk: 2-pásmový záznam zvuku vám dovolí komunikovať s rodinnými príslušníkmi alebo priateľmi.

Otáčanie: Vďaka motorizovanému podstavcu môžete kamerou otáčať ako horizontálne, tak vertikálne 355°/90°. V aplikácii Tuya Smart môžete otáčanie ovládať gestami do strán, podľa toho kam chcete, aby kamera smerovala.

Krištáľovo čistý záznam: Snímač CMOS fotoaparátu zaznamenáva krištáľovo čisté rozlíšenie Full HD 1080p, takže máte skvelý pohľad na to, čo sa deje vo vašom dome (kvalita živého prenosu je závislá aj na kvalite WiFi siete)

Aplikácia je v Slovenčine, Angličtine a iných jazykoch: je kompatibilná s Wifi 2.4 GHz aj Wifi 5GHz Android 4.1 a vyššia, iOS 8.0 a vyššia, Tuya Smart app, Smart Life app, Amazon Echo, Google Home

Technické dáta:

Pripojenie cez Wi-Fi
Ovládanie cez aplikáciu Tuya Smart – iOS/Android
Nočné snímanie – 4 LED diódy biele + 4 IR LED
max. veľkosť karty: 128 GB (micro SD, nie je súčasťou balenia)
Dvojité svietenie: IR LED a biele LED
rozlíšenie snímača: 2 Mpx
mikrofón/reproduktor: vstavaný
rozlíšenie: 1080p (1920x1080)/25FPS a 15FPS v režime UXGA a HD720
video kompresia: H.264
otáčanie: horizontálne 355°/vertikálne 90°
napájanie: DC12V/1A
aplikácie v ČJ (niektoré časti nie sú stále preložené, ale v každej novej aktualizácii preklady pribúdajú)

vcvcvc

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: