Optický a teplotný detektor dymu

Neohodnotené
 
Akcia Tip Zväčšiť
 

Autonómny detektor dymu so sirénou. Detektor dymu odporúčame inštalovať všade tam, kde hrozí riziko vzniku požiaru. Pracuje samostatne bez spolupráce so zabezpečovacím systémom. Dnes je už požiarny detektor nutné inštalovať do všetkých objektov (domov, bytov aj kancelárií).

Dostupnosť Skladem (4 ks)
Môžeme doručiť do
23.9.2020
Cena €10 bez DPH
€12    
Kód tovaru DS SD 304
Značka Balentes
Kategória Detektory, čidlá
Záruka 2 roky
 
Napájanie 9V batérie
Spotreba 10uA, alarm 35mA
Výkon sirény 85dB

 

Nový detektor s pokrytím stráženého priestoru až 80m2 plochy pri inštalovanej výške 6-12 m, pri nižšej inštalačnej výške 20 m2. V prípade, že plocha je väčšia inštalujte viac požiarnych detektorov. LED signalizácia stavu, súčasťou detektora je aj vstavaná siréna pre vyhlásenie poplachu v prípade signalizácie dymu a požiaru. Autonómny opticko-dymový požiarny detektor s vlastnou napájacou batériou, vstavanou výkonnou sirénou a LED signalizáciou. Optická detekcia dymu je založená na princípe vniknutie dymu do vyhodnocovacej komôrky, ktorá je presvetľovaná IR diódou. Na prítomnosť dymu reaguje detektor svitom LED diódy a aktiváciou sirény. Teplotný senzor stráži prekročenie medznej teploty v miestnosti a v prípade prekročenia nastavených limitov spúšťa sirénou poplach.

Napájanie 9V batérie, spotreba 10 uA (alarm - 35 mA), po vložení kvalitnej alkalickej batérie je jej životnosť cca. 1 rok, dodávame so skúšobnou batériou a tá je pri výrobku zdarma, citlivosť 2,06 % ft +/- 1,3, teplotná alarmová hranica 57°C, siréna 85 dB / 3 m, pracovná teplota -10°C až 50°C. Detektor zodpovedá norme STN EN 14 604.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: