Akčná sada pohonu pre ľavú jednokrídlovú bránu do 2,7m prejazdovej dĺžky

Neohodnotené
 
Tip Zväčšiť
  • 1 z 12
 
Dostupnosť Skladem (>5 ks)
Môžeme doručiť do
4.10.2023
€329    
Značka Bst
Kategória Pohony
Záruka 2 roky
 

Akčná sada jedného piestového pohonu a doplnkov na diaľkové ovládanie pre kompletnú montáž na jednokrídlovú bránu do max. 2,7m dĺžky krídla. Táto kompletná súprava je úplná a nie je nutné pre bezpečnú a bezproblémovú montáž dokupovať ďalšie doplnky. Sada je zostavená z pohonu Aster s nerezovým piestom so skrutkovicou. Tento pohon je bezproblémovo funkčný ako v letných horúcich mesiacoch, tak aj v extrémnych mrazivých podmienkach. Riadiacu elektroniku je možné naprogramovať až 20 rôznymi parametrami viď nižšie.

Sada obsahuje: veľmi silný ľavý piestový motor Aster 4, kľúč na odblokovanie prevodovky v prípade výpadku el. energie, držiaky motora aj piestu, rozbehový kondenzátor, riadiacu jednotku Q 60AR s programovacím režimom a prijímačom diaľkového ovládania na frekvencii 433,92MHz, maják Profesional 24V, kľúčový spínač RS 15, pár ochranných fotobuniek RF 36, 1x diaľkový ovládač TX 4 ovládaním, môžu sa ovládať až 4 rôzne vráta alebo brány a pod. Všetko je dodávané v jednej prepravnej krabici aj s podrobným návodom na montáž pohonu zapojenia a programovania riadiacej elektroniky.

Parametre programovacej elektroniky: programovanie diaľkových ovládačov (HIT 3, TX 4334 alebo DUP1) do režimu otvorenia oboch krídiel, alebo len jedného krídla pre priechod, doba behu motora 1 a 2, regulácia sily oboch pohonov, doba redukovaného (spomaleného) chodu pohonov, doba predsadenie jedného pohonu oproti druhému pohonu, povolenie automatického režimu zatvorenia brány, nastavenie času automatického uzavretia, doba čiastočného priechodu, sila motora pri redukovanom chode, povolenie a nastavenie dĺžky dovieracieho rázu, povolenie el. zámku, povolenie signalizácie vopred, testy motorov a fotobuniek a ďalšie programovateľné režimy.

Pohon otvára bránu na stranu na ktorej je pohon nainštalovaný. Pokiaľ budete chcieť otvárať bránu von, je potrebné vyrobenie špeciálnych mechanických úchytov T podľa montážneho návodu. Možnosť priradenia až 50 ks. diaľkových ovládačov HIT 3 alebo ľubovoľný počet ovládačov TX 4334 a TX312.

Hmotnosť krídlovej brány nie je hlavná rozhodujúca veličina pre určenie typu a veľkosti inštalovaného pohonu, iba pri väčšej váhe odporúčame inštalovať na brány ložiskové pánty, ponuku nájdete v sekcii Kovanie.

Technické dáta:

Napájanie 230V/50Hz, príkon pohonu 400W, frekvencia prijímača 433,92MHz, dosah vysielača cca 20-50m podľa prostredia (možnosť predĺženia dosahu s anténou ANT 400), použitie pre maximálnu dĺžku jedného krídla 2,7m, dĺžka pohonu pri zajazdenom pieste - 765mm, pri vyjazdenom 1180, čas otvorenia 90°- 21sec., otáčky motora 1400ot./min., max. ťažná sila 3000N, pracovná teplota -35°C až +55°C, maximálny uhol otvorenia 11 , hmotnosť jedného pohonu 5,2kg, hmotnosť celej sady 9,5kg.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: