20 Minute Dental White - Súprava na bielenie zubov

Neohodnotené
 
Akcia Novinka Tip Zväčšiť
 • 1 z 3
 
 • Vybieli aj veľmi zažltnuté zuby (fajčenie, pitie kávy, staroba, lieky).
Dostupnosť Skladem (>5 ks)
Môžeme doručiť do
26.2.2024
€8    
Značka Bs
Kategória Zdravie a krása
Záruka 2 roky
 

Oslňte svojím úsmevom vďaka domácemu bielenie. 20 Minute Dental White je kompletný systém na bielenie zubov, ktorý vybieli zuby až o 8 odtieňov.


 • Gél zub obklopí rovnomerne a bieli ho po celom povrchu

 • Prevencia proti paradentóze

 • Iba účinná látka karbamid peroxid preukázateľne bieli zuby, a preto ju už niekoľko rokov stomatológovia používajú.

 • Odstraňuje škvrny na povrchu zubov.

 • Obsahuje bieliace svetlo pre rýchlejšie a efektívnejšie výsledky. Bieliace svetlo sa musí používať s gélovým bieliacim gélom, ktorý je súčasťou balenia.

   

  Bielenie zubov pomocou tzv. bieličov zubov, čo sú prístroje vyžarujúce určitý druh svetelného žiarenia, ktoré v kombinácii so špeciálnou chemickou látkou vykonáva rozpúšťanie usadenín na vašich zuboch a tým dochádza k ich bielenie.

  Podobný spôsob bielenia zubov používa i zubný lekár, ale v tomto prípade môžete vykonávať bielenie vašich zubov v pohodlí vášho domova napríklad pri sledovaní televízie.

  Kombinácia bieliaceho gélu a UV svetla dosahuje bezpečných výsledkov ako profesionálny stomatologický zákrok. Gél obsahuje peroxid vodíka (H2O2). Peroxid vodíka sa v ústach rozpadá na aktívne molekuly, ktoré reagujú s pigmentmi. Tieto pigmenty sa nachádza iba v organickej Castle skloviny, ktorá tvorí len 2%. Zostávajúcich 98% tvorí anorganická časť, na ktorú peroxid nepôsobí, takže nedochádza k poškodeniu zubov.

 

 


Návod na použitie:
Najprv aplikujte zdravú liečbu vitamínom E, priloženými vatovými tyčinkami. Potom priložte naplnená gélový zásobník k bieliacemu svetlu, vložte do úst a zapnite. Gél ihneď pracuje, vytvára pôsobenie kyslíka, ktoré pomáha rozbiť škvrny a bieliace svetlo urýchľuje proces bielenia.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: